Základní informace o Klik.cz

Společnost Klikpojisteni.cz, s.r.o., která vystupuje v České republice pod názvem Klik.cz, vznikla již v roce 2011 a první pojistku jsme prodali v listopadu téhož roku. Jsme tak stabilní společností s dlouhou, více jak desetiletou zkušeností a historií, a na českém trhu jsme si vybudovali stabilní přední pozici mezi internetovými srovnávači. Nabízíme svým klientům možnost najít nejlevnější nebo nejvýhodnější povinné ručení, havarijní pojištění, pojištění domácnosti a nemovitosti, cestovní pojištění a životní pojištění z pohodlí domova. Srovnáváme také půjčky a energie. Spolupracujeme se všemi stabilními pojišťovnami na českém trhu a výsledkem je již více jak 600.000 pojistek, které jste si přes Klik.cz uzavřeli.

Naším majoritním vlastníkem je společnost Netrisk, která je vlastněna společností TA Associates. Zatímco Netrisk má výhradní postavení srovnávačů pojištění v Maďarsku, TA Associates je předním globálním hráčem na poli růstového kapitálu a do jeho portfolia patří i takové společnosti, jako ZoomInfo nebo Clayton Holdings. Pod záštitou skupiny Netrisk Group pak můžete nalézt i další srovnávače - český Porovnej24, rakouský Durchblicker, slovenské Netfinancie, maďarský Biztosítás či litevský srovnávač Edrauda. Pochopitelně pak v této skupině najdete i naši slovenskou pobočku Klik.sk.

Jsme registrování jako samostatný zprostředkovatel a jsme pod dohledem ČNB. Naše pojištění odpovědnosti dosahuje na částku 50 miliónů korun.

Tip: Přečtěte si, jak důkladně nakládáme s osobními údaji

Naše sídlo naleznete v Praze přímo u stanice metra Florenc (více informací v kontaktech). Provozujeme call centrum v Praze, v Ústí nad Labem, pro Slovensko pak přímo v Bratislavě. Celkem zaměstnáváme více jak 100 lidí, přičemž většina našich zaměstnanců jsou speciálně proškolení pojistní specialisté. Všichni byli povinni složit zkoušku o odborné způsobilosti a jsou tak neustále připraveni Vám s jakoukoli pojistkou pomoci.

Z televize nás možná znáte, od roku 2021 je naším ambasadorem Agent Klik, profesionál, který vždy srovná jakékoli výzvy. Možná si vzpomenete i na náš předchozí vizuální koncept Klikařů nebo na reklamy s panem Čtvrtníčkem a Peltou. U zákazníků si dlouhodobě udržujeme vynikající hodnocení, což nás pochopitelně těší a pevně věříme, že i v budoucnosti pro Vás budeme schopni být užitečným pomocníkem a někým, kdo ušetří Vaší peněžence.

Tip: Chystáte se navštívit Trinidad a Tobago? Strávili jsme hodinu vytvářením této stránky, kterou zatím nikdo nikdy neotevřel. Staňte se součástí naší historie a buďte první!

Pokud chcete, můžete nás sledovat na sociálních sítích (Facebook, Instagram, Twitter) nebo využít blog, na kterém přinášíme velmi zajímavé články nejen z oboru pojišťovnictví. Na blogu pracujeme každý den a přinášíme Vám tak kvalitní a exkluzivní informace. Každého našeho klienta si velice vážíme a připravujeme pro něj jedinečný obsah a informace.

Pakliže Vám na stránkách něco nefunguje, napište prosím na media@klik.cz. Uděláme vše pro správnou funkčnost našeho webu a budeme moc rádi za Vaši zpětnou vazbu. Pokud máte jakýkoli dotaz týkající se pojistek jako takových, obraťte se na nás na telefonu 810 200 211 nebo na emailu info@klik.cz. Jsme tu pro Vás.

agent
agent

Spočítejte si,
kolik ušetříte vy!

Srovnáváme nabídky všech velkých pojišťoven.

Více informací o srovnávači Klik.cz

Zajímá Vás odpověď na otázku a na Klik.cz jste na ní nenalezli odpověď? Kontaktujte nás přes formulář, na telefonu 810 200 211 nebo přes email info@klik.cz a my Vám na otázku odpověď najdeme! Budeme m...
Všeobecné obchodní podmínky (dále jen VOP) společnosti Klikpojisteni.cz s.r.o., IČO 08682704 (dále jen “Klik“) účinné od 1. 1. 2024. ● Klik je provozovatelem on-line aplikací, umístěných na webech www...
Nic před Vámi neschováváme a chceme být maximálně transparentní, na Klik.cz proto najdete odpovědi na většinu dotazů týkajících se pojištění. Pokud přesto neznáte odpověď na něco, co zde není zodpověz...
Na Klik.cz Vám přinášíme pravidelně novinky ze světa pojišťovnictví, automobilů a dalších témat související s naším oborem podnikání. V případě zájmu nás můžete sledovat skrze naše sociální sítě - Fac...